Flip book element

Vaskkelaat Solgar 100 tabl

Original price was: 16,90 €.Current price is: 13,90 €.

Vask on oluline mikroelement, omades tähtsat rolli kollageeni moodustamisel, mis aitab toetada sidekudesid, nagu nahk, luud, kõhred ja kõõlused. Vask aitab kaasa ka normaalsele energiavahetusele ning närvisüsteemi normaalsele talitlusele. Samuti toetab vask raua normaalset transporti kehas. Vasel on ka oluline roll immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. Vask aitab rakke kaitsta oksüdatiivse stressi eest.

Loe edasi

Looduslik magneesiumigeel Zechstein Inside 150 ml

Original price was: 6,90 €.Current price is: 3,90 €.

Magneesiumigeeli kasutamine: kanda nahale ja masseerida naha sisse. Paarikümne minuti pärast võib (kuid ei pea) nahale jäänud kihi maha pesta. Võib tekitada nahapinnal lühiajalist kipitust ja/või soojust, mis on tavaliselt väiksem kui magneesiumiõli puhul. Ka geeli võib kanda peale dušši niiskele nahale – vähendab kiputust ja lihtsustab laiali määrimist. Magneesiumigeeli kasutamisel imendub kehale vajalik magneesium kiiresti otse rakkudesse ja seda eriti pehmel moel. Võib leevendada sportlaste treeningujärgseid lihaspingeid ja krampe. Geeli on väga mugav ka lokaalselt pinges piirkonnale kanda.

1 ml magneesiumigeeli sisaldab 103 mg magneesiumi.

Loe edasi

Looduslik magneesiumiõli Zechstein Inside 200 ml

Original price was: 7,90 €.Current price is: 4,90 €.

Magneesiumiõli kasutamine: pihustada nahale ja masseerida naha sisse (eriti sobiv kasutada enne magamaminekut või pihustada peale pesemist niiskele nahale). Nahale kandmisel on toode siidise ja õlise konsistentsiga. Kuivamise järel võib nahale jääda mõne aja pärast kerge soolakiht. Selle võib (kuid ei pea) paarikümne minuti pärast maha pesta. Esimestel kasutuskordadel võib tekitada nahapinnal lühiajalist kipitust. Selle vähendamiseks või vältimiseks võib magneesiumiõli veega lahjendada või kanda niiskele/märjale nahale. Võib leevendada sportlaste treeningujärgseid lihaspingeid ja krampe.

1 ml magneesiumiõli (ca 5-6 pihustust) sisaldab 105 mg magneesiumi.

Tootekood: 450 Kategooriad: , , , ,
Loe edasi

Looduslik magneesiumihelbed Zechstein Inside 1 kg

Original price was: 9,90 €.Current price is: 4,90 €.

Looduslik magneesiumihelbed Zechstein Inside 1 kg kasutamine:

Jalavann. 4 liitri vee kohta peaks kasutama 100 – 150 g helbeid. Vee temperatuur 37 C, üle 41 C vett peaks vältima. Soovitav on vanni teha vähemalt 20 min. Vanne peaks võtma kuurina 23 korda nädalas. Võib ka sagedamini.

Vann. Kiirema efekti annab vannide kuur tervele kehale. Sellisel juhul peaks vanniveele lisama 500 g kuni 1 kg helbeid. Vanni kestuseks vähemalt 20 min.

Loe edasi

Vedelseep Purenn tundlikule nahale lõhnatu 500ml

Original price was: 2,90 €.Current price is: 1,90 €.

Vedelseep Purenn tundlikule nahale lõhnatu 500ml sobib kasutamiseks tervele perele.

Loe edasi

Purenn looduslik kontsentreeritud riidepesugeel tumedale ja värvilisele pesule Summertime Love 1000 m

Original price was: 8,90 €.Current price is: 4,90 €.

Purenn looduslik kontsentreeritud riidepesugeel tumedale ja värvilisele pesule Summertime Love on mõeldud erinevatele kangastele m.h.tumedatele 30-60 kraadise pesu juures: linane, puuvill, kanepiriie, sünteetilised kiud jm.

Toode sisaldab saialille ja aloe vera ekstrakte.

Kasutamine: Toode on kontsentreeritud ja seda piisab u 35 pesukorraks.

Koostisained:Purified water, Anionic surfactant (Plant derived) 15%-30%, Non-ionic surfactant (Plant derived) ≤ 5%, Sodium carbonate, Glycerin, Xanthan gum, Sodium chloride, Citric acid, Ethanol (Vegetable origin), Potassium sorbate (Food grade preservative), Calendula officinalis extract*, Aloe vera extract*, Aroma*, *certified organic ingredient.

Loe edasi

Purenn looduslik kontsentreeritud riidepesugeel valgele ja värvilisele pesule Daily Routine 1000 ml

Original price was: 8,90 €.Current price is: 4,90 €.

Purenn looduslik kontsentreeritud riidepesugeel valgele ja värvilisele pesule Daily Routine 1000 ml

Loe edasi

Vanniõli beebile Petit&Jolie 200ml

Original price was: 8,90 €.Current price is: 5,90 €.

Vanniõli beebile Petit&Jolie on 100% looduslik vanniõli on loodud mõeldes beebidele, aga sobib kasutamiseks ka täiskasvanutele. Toode sobib hästi kuiva ja ekseemile kalduva nahaga beebidele, lastele ja ka täiskasvanutele. Toode sisaldab niisutavat päevalilleõli ja rosmariiniekstrakti, mis on põletikuvastaste omadustega. Toode, millest on väga kerge sõltuvusse sattuda – see teeb vannivee piimjaks ja nahk on peale vannitamist väga pehme.

Ei sisalda parabeene, parafiini, sünteetilisi värvaineid ja säilitusaineid ega seepi.

Tootekood: 424 Kategooriad: , ,
Loe edasi

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.