Käesoleva privaatsuspoliitika eesmärk on kaitsta klientide privaatsust kooskõlas Eesti Vabariigi seaduste ning Euroopa Liidu õigusaktidega.

Kui te kasutate meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega, mida alljärgnevalt kirjeldame.

Tervisebutiik.ee veebileht kasutab küpsiseid, millega kogutakse isikustamata andmeid, nagu vanus, sugu, asukoht. Neid andmeid kasutatakse kodulehe statistika tarbeks,  analüüsiks ning kodulehe kasutajasõbralikuks muutmise eesmärgil. 

Küpsiseid on võimalik piirata, hallata või blokeerida, tehes seda oma veebilehitseja vastavates sätetes. Küpsiste liigne piiramine või blokeerimine võib muuta veebilehe osa funktsionaalsusi mittekättesaadavaks. 

Isikuandmeid, nagu kohaletoimetamise aadress, kasutatakse kliendi tellimuste töötlemiseks ja kauba kohaletoimetamiseks. Kauba kohaletoimetuseks vajalikud andmed edastatakse vedajatele: Itella Estonia AS-le, DPD Eesti AS-le.

Maksete teostamiseks vajalikke andmeid edastatakse makselahenduse pakkujale: EveryPay AS.-le.

Ostuajaloo andmeid (ostu sooritamise kuupäev, toode, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks.

Kliendi nõusolekul kasutab tervisebutiik.ee isikuandmeid, nagu e-posti aadress, mobiiltelefoni number ja nimi, otseturunduslikel eesmärkidel. Kliendil on igal hetkel võimalik otseturunduslikest teadetest loobuda, tehes vastava valiku e-kirja manuses olevast viitest. Juhul kui see ei osutu võimalikuks või jõukohaseks, siis saab otseturunduslikest teadetest loobumiseks saata vastavasisulise e-kirja: info@tervisebutiik.ee kus kliendi sooviavaldus viiakse täide kliendi eest.

Isikuandmetega saab tutvuda ja teha parandusi veebipoe kasutajakontole sisenedes. Kui ost on sooritatud ilma kasutajakontota, saab isikuandmetega tutvuda, saates vastavasisulise sooviavalduse e-posti aadressile: info@tervisebutiik.ee

Kliendiandmete töötlemise eest vastutab Ecokuller Eesti OÜ.

Ecokuller Eesti OÜ jätab endale õiguse käesolevat privaatsuspoliitikat ühepoolselt muuta ning kõige uuem versioon privaatsuspoliitikast on alati kättesaadav: www.tervisebutiik.ee

Käesolevale privaatsupoliitikale kohalduvad Eesti Vabariigi seadused ning kõik sellest tulenevad vaidlused lahendab seaduslikus korras Eesti Vabariigi kohus.